معرفی وبسایت ساختمونیها

 وب سایت ساختمونیها، مکانی برای ثبت و نمایش آگهی های اینترنتی و معرفی مشاغل مرتبط با صنعت ساختمان در اینترنت می باشد. ما در ساختمونیها، تمام تلاش خود را بکار بسته ایم تا ایرانیان عزیز در هر نقطه ای از کشور بتوانند تمام نیازهای مرتبط با صنعت ساختمان خود را در این سایت جستجو نمایند.

به شما کاربر گرامی که قصد درج آگهي در اين سايت را دارید توصيه مي کنیم با دقت و حوصله تمام قسمت هاي مورد نياز را پر نموده و اطلاعات مربوط به آن را به دقيق ترين شکل ممکن وارد نمايید تا شانس ديده آگهي مربوطه تا حد ممکن افزايش يابد.

اهداف کلی وبسایت :

در وبسایت ساختمونیها، صاحبان مشاغل مي توانند براي کسب و کار  ساختمانی خود تبليغات نموده و خدمات خود را در معرض ديد مشتريان قرار دهند. مبناي ايجاد اين بخش، فراهم نمودن يک بانک اطلاعات کامل از تمامي مشاغل و کسب 

و کارهای ساختمانی در تمامي نقاط ايران بوده است تا کاربران بتوانند در هر نقطه اي از ايران، خدمات مورد نياز خود را به سادگي در پيرامون خود جستجو کرده و بيابند. در همين راستا، امکان تعيين موقعيت دقيق جغرافيايي کاربر بر

روي نقشه، یکی از امکانات بسیار کاربردی سایت می باشد.

لذا به صاحبان مشاغل توصيه مي گردد جهت بهتر ديده شدن آگهي خود ،در هنگام درج آگهي موقعيت دقيق خود را بر روي نقشه معین نمايند. (اين کار به سادگي و همزمان با ورود اطلاعات قابل انجام است.)

ویژگی های وبسایت ساختمونیها:

وبسایت ساختمونیها، بعنوان مرجع تخصصی نیازمندی صنعت ساختمان، امکانات و ویژگی های کاربردی بسیاری را برای هر یک از پلان های آگهی در نظر گرفته است. برخی از امکانات وبسایت ساختمونیها بشرح زیر می باشد :

1- امکان ثبت آدرس بر روی نقشه گوگل

2-قرارگیری در موتورهای جستجو متناسب با کلمه کلیدی هر آگهی(اولویت جستجو متناسب با توضیحات هر پلان)

3-در اختیار گذاشتن پنل کاربری با امکانات ویژه مختص هر آگهی دهنده(حتی آگهی رایگان)

4- امکان قرار دادن آلبوم نمونه کار(متناسب با هر پلان، تعداد عکس بیشتر)

5-امکان لایک کردن آگهی ها و به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و افزودن به لیست علاقمندی ها

6-امکان پرینت آگهی و امکان گزارش توسط بازدیدکننده

7- امکان قراگیری لینک وبسایت شما در آگهی برای مراجعه مستقیم بازدیدکننده

8- اضافه شدن قسمت همکاری در فروش در پنل های کاربری و پورسانت دهی

9-گروه بندي دقيق، قدرت جستجو بالا و امکان غربال کردن آگهي ها بر اساس جزئيات مورد علاقه کاربر و مکانی 

حساب کاربري:

ايجاد حساب کاربري در ساختمونیها، به سادگي و با صرف زماني کمتر از يک دقيقه امکان پذير است.

رابط کاربری بسیار ساده و کاربر پسند طراحی شده است. کاربر مي تواند کليه آگهي هاي خود را مديريت نموده و آنها را فعال يا غير فعال کند.

کسب درآمد :

در این بخش ، شما کاربر گرامی با استفاده از لینک اختصاصی بازاریابی خود نسبت به کسب درآمد از سایت می توانید اقدام نمایید. بدین شکل که  هر کاربری می تواند با لینک اختصاصی ، دیگران را به سایت ساختمونیها هدایت نمایید و اگر کاربر هدایت شده اقدام به ثبت آگهی ویژه از وبسایت نماید و سفارش خود را پرداخت نماید حق بازاریابی کاربر معرف، به حساب شما منظور خواهد گشت و مهم تر اینکه این حق بازاریابی فقط برای یک بار نخواهد بود، بلکه با هر بار ثبت آگهی ویژه توسط شخص هدایت شده در هر زمانی پس از آن ، حق بازاریابی مجددا برای شما منظور خواهد شد.

سخن نهایی:

خواهشمند است، در صورتیکه یک آگهی نظر شما را جلب کرده و یا در مورد آن پرسشی دارید،بصورت مستقیم با آگهی دهنده مرتبط تماس بگیرید. آدرس ایمیل و معمولا تلفن آگهی دهنده در ذیل آگهی موجود است،که می‌تواند پل ارتباطی شما با آگهی مورد نظرتان باشد. لطفا در هنگام تماس ذکر بفرمایید آگهی شما را ازوبسایت ساختمونیها مشاهده نموده ایم.

 

با آرزوی توفیق روزافزون شما
مدیریت وبسایت ساختمونیها
Sakhtemooniha.com